Dział: GALERIA

Grudziądz – Nasze Miasto

 

Prezentujemy Państwu niesamowite fotografie Grudziądza w różnych odsłonach czasowych. Zbierali je bardzo skrupulatnie wszyscy nasi użytkownicy. Przez ponad rok czasu zebrała się tego całkiem spora ilość. Każdego tygodnia będziemy uzupełniać galerię o nowe zdjęcia które do nas wysyłacie. Życzymy miłych i niezapomnianych wrażeń.

Polecamy aplikację [Show as Slideshow] którą znajdziecie przy każdym albumie.

Albumy naszych użytkowników to propozycja dla wszystkich, którzy chcą połączyć wypoczynek w interesujących miejscach Grudziądza z możliwością wykonania pięknych, budzących emocje fotografii.Jeśli chcesz aby Twoje zdjęcia zostały zaprezentowane na naszej stronie, napisz do nas.

OGLĄDAM ►

Grudziądzkie ulice to wspaniały zbiór fotografii które pokazują jak dynamicznie zmieniał się Grudziądz na przestrzeni ponad 130 lat.Każda z ulic naszego miasta przedstawia odrębną historię.Regularnie uzupełniamy ten dział. Warto tu zaglądać.

OGLĄDAM ►

odwiedź stronę

W tej kategorii prezentujemy Państwu albumy tematyczne naszych użytkowników. Wszystkie starannie przemyślane są interesujące i miłe w estetycznym odbiorze.Dokumentują mijający czas, ludzi i ich dzieła oraz piękno lub brzydotę Grudziądza. Zabierają nas w najbardziej odległe zakątki naszego miasta.

OGLĄDAM ►

Panoramy Grudziądza do roku 1939 czyli najpiękniejsze widoki na miasto i bliskie okolice. Tak właśnie wyglądał dawniej Grudziądz.Większość autorów tych niezwykłych fotografii już odeszła. Jednak zostawili po sobie widoki które mimo upływu czasu wywołują w nas emocje i wzruszenia.

OGLĄDAM ►

odwiedź stronę

Widokówki Grudziądza po roku 1945. Zbiory min. Pana Henryka Szczepańskiego. Autor zabiera nas w podróż do miasta które powoli ale starannie odbudowuje się po zakończeniu II wojny światowej. Widzimy ulice, place i skwery w innej odsłonie czasowej, głównie w okresie PRLu.

  OGLĄDAM ►

Wycinki prasowe skrupulatnie zbierane przez Pana Jerzego Furmańskiego to skarbonka wiedzy na temat Grudziądza.Odpowiadają na wiele nurtujących nas pytań dotyczących historii naszego miasta a zwłaszcza ulic które ciągle się zmieniają.

OGLĄDAM ►

 

poprzednia galeria | następna galeria

Będziemy wdzięczni za Twój link do tego artykułu.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress