W obiektywie Gości GWdJ

 

Ponad 16.500 polubień na naszym oficjalnym profilu Facebook to radość, ale i zobowiązanie, dlatego staramy się o to, aby polubiona przez Was strona „Grudziądz Wczoraj dziś Jutro (GWdJ)” zadowoliła jak największą rzeszę odwiedzających. W związku z tym postanowiliśmy w ramach prac nad naszą galerią zdjęć PODZIĘKOWAĆ wszystkim tym, którzy dzielą sie z nami swoimi własnymi fotografiami albo zdjęciami ze swoich kolekcji.

W tym celu będziemy sukcesywnie udostępniali najciekawsze materiały nadesłane przez Was od chwili, kiedy nastąpiła modyfikacja GWdJ, czyli od maja 2013 roku, czy to w formie często niezauważonych „Postów na stronę”, czy też w komentarzach. Zdjęcia Waszego autorstwa znajdą swoje stałe miejsce w albumie „W obiektywie Gości GWdJ”, pozostałe w albumach tematycznych.

 

 

Niestety, możliwości techniczne Facebooka są na tyle ograniczone, że aby móc uwiecznić Wasze zdjęcia z postów i komentarzy w naszej galerii, musimy zrezygnować z zamieszczonych pod zdjęciami komentarzy i ograniczyć się tylko do ich opisów, za co bardzo przepraszamy.

Jednocześnie oświadczamy, że Administratorzy GWdJ w żaden sposób nie odpowiadają za ewentualne naruszenie praw autorskich przez osoby nadsyłające pliki fotograficzne.

Korzystając z okazji, zachęcamy Was do nadsyłania także osobistych wspomnień (Waszych lub członków Waszych rodzin), relacji z grudziądzkich wydarzeń, czy też własnych tekstów na tematy związane z miastem. Najciekawsze z nich będziemy publikować tu na GWdJ lub na naszej stronie internetowej: www.graudenz.pl

Przyłączcie się do naszego projektu, by wspólnie z nami tworzyć czarujące miejsce spotkań i wspomnień, a tym samym jedyne w swoim rodzaju kompendium wiedzy o Grudziądzu.

A teraz zapraszamy do wypatrywania swoich prac i dotąd nadesłanych materiałów oraz do przesyłania ich również w Nowym Roku 2015!

 

Redakcja


Będziemy wdzięczni za Twój link do tego artykułu.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress